Ürünler


Bilirubinmetre APEL BR-5100

Marka
Bilirubinmetre APEL BR-5100
BR-5100
Ekle
Bilirubinmetre Cihazlarının Ortak Özellikleri
Auto Zero Fonksiyonu İşlemi kolaylaştırıcı, gelişmiş ve Auto Zero fonksiyonu
Hemolysis ve Turbity Kolaylığı İkili dalga boyu renk filtrelerinin seçimi ve Hemolysis ve Turbityinterferansının elektronik teknolojisinin kombinasyonu ile minimize edilmesi
Sample Tüpünün Kolay Kurulumu Cihaz üzerinde sample kuyucuğu, kullanımı en kolay birim olup yapılacak tek şey sadece kapiler tüpün, tüp kuyucuğuna yerleştirilmesidir.
Alarm Lambası Anormal değer veya lamba tutacağında kısa devre oluşması gibi teknik aksaklıkları, bunlara ilaveten bilirubin konsantrasyonunun 30 mg/dl, hemolysinin 250 mg/dl den fazla olduğu durumlarda kullanıcıyı uyarır.
Esnek Güç Kaynağı Şebekede oluşabilecek dalgalanmalara karşı 90 - 260 V arası akım esnekliği
Teklif Sepeti
  • Teklif sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status