Ürünler


Bursa Laboratuvar Cihazları

Marka
Bursa Laboratuvar Cihazları
Ekle

Türkiyenin en geniş ürün seçeneklerine sahip firmaları arasında yer alan kocintok a.ş 1962 yılında kurulmuştur.Laboratuvar ortamlarında kullanılan cihaz ve kimyasal maddeler konusunda birçok ilde faaliyetlerini sürdüren firma modern teknolojiyi yakından takip ederek yeni teknolojiye sahip ürünleri en uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır. Sizlerde Bursada laboratuvar malzemeleri konusunda güvenilir markalar ile laboratuvarlarınız da fark yaratmak istiyorsanız , 2 yıl garantili olarak satışa sunulan ürün seçeneklerimizi incelemenizi isteriz. Gıda,Sağlık ve Tekstil alanları başta olmak üzere laboratuvarlarınızı kuruyor ve ihtiyacınız olan ürünleri en uygun fiyatlar ile sizlere sunmayı hedefliyoruz.

Türkiye geneli hizmet sunan firmamız, Bursa ilinde yer alan ; Hastane, Üniversite ve Özel analiz laboratuvarlarının ihtiyaçlarına uygun bir şekilde kargo ile gönderim imkanı sağlamaktadır. Uzun yıllar sektörde verdiği hizmetler ile bir marka haline gelmeyi başaran kocintok, bursa merck kimyasalları konusunda da yetkili satıcılar arasındadır.

BURSA LABORATUVAR CİHAZLARI

  • Ph metre
  • Mikroskop
  • Merck Kimyasalları
  • Etüv
  • Gıda Analiz Cihazları

Teklif Sepeti
  • Teklif sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status