Ürünler


Çeker Ocak MKR (CE)

Marka
Çeker Ocak MKR (CE)
Güç Değeri 220 Volt / 50 Hz
Ekle
Çalışma Kabini : Epoksi Elektrostatik Toz Boyalı 2mm Soğuk Çekilmiş Çelik DKP, Alt dolap mobil yerinden çıkabilir veya Metal kapaklı sabit sistem,Kabin içinde hortum uçlu Gaz ve Su çıkış nozulları, Ağır ve hafif Gaz ayar paneli, Kabin içi flouresant aydınlatma, Davlumbaz kısmı hava akış fiziğine uygun sistem, 5 cm lik antiasit kompakt laminat süpürgelik, Ön bordür paslanmaz, Kabin içinde 15x15x15 CrNi evye.
Aydınlatma :Düşük Güç Yüksek Yoğunluklu 800 Lüx (Flouresant Lamba)
Gürültü Seviyesi: 55 dBA
Ön Kumanda Panosu Beş adet çerçeveli otomatik koruma sigortaları, Işıklı motor açma kapama anahtarı, Motor hız kontrol anahtarı, Işıklı kabin aydınlatma anahtarı, Özel topraklı priz üç adet, Gaz kumanda volanı, Su kumanda volanı
Teklif Sepeti
  • Teklif sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status