Ürünler


Çeneli Kırıcı

Marka
Çeneli Kırıcı
Ekle
Makinanın çeneleri arasının boş olduğunu kontrol ediniz.
Fişi 380V topraklı prize takınız. Okla belirtilen dönüş yönüne dikkat ediniz eğer dönüş yönü farklı olursa fişin içindeki fazları yer değiştirmeniz gerekecektir, lütfen dikkat ediniz.
Volan(kasnak) hareketini engelleyecek maddelerin olmamasına dikkat ediniz.
Çene Açıklık ayarını 6 numara ile gösterilmiş somun ile yapınız ayarı yaptıktan sonra kontra olması için 5 numara ile gösterilen somunu sıkınız şekilde somunlar gösterilmiştir.
Motoru çalıştırıp hareketin olağan olup olmadığını kontrol ediniz.
Cihazı çalıştırıp numuneyi içine yavaş yavaş boşaltınız. Bu sırada 4 numara ile gösterilmiş olan kapağı muhakkak kapatınız dayanımı fazla gevrek kayaçlar kırılırken sıçrayıp yaralanmalara sebep olabilir, lütfen dikkat ediniz.
Teklif Sepeti
  • Teklif sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status