Ürünler


Çimlendirme Kağıdı

Marka
Çimlendirme Kağıdı
06158
Ekle

Çimlendirme kağıdı, Şeker pancarı,yem pancarı, tahıl,ayçiçeği gibi tohumlarda kullanılabilir. Malzemenin kalitesi ve sağladığı avantajlar oldukça fazladır.

Toprak analiz malzemeleri arasında yer alan çimlendirme kağıtlarının Kalınlık 0,22 mm olarak üretilmektedir. Uluslararası tohum test derneği (ISTA) ve Resmi tohum analistler derneği (AOSA) tarafından yayınlanan özellikleri karşılar.

Hızlı ve güvenli bir şekilde çimlendirme için tercih edebileceğiniz ürünler hakkında uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile sizlerleyiz. 1962 yılından beri filtre kağıtları başta olmak üzere, çimlendirme kağıdı fiyatları konusunda da sizlere hizmet vermektedir.

Çimlendirme Kağıdı Teknik Özellikleri

  • Saf selülozdan imal edilmiştir, hiç bir katkı içermez
  • Tohumun gelişimini etkileyen küf, bakteri ve toksik maddelerden arındırılmıştır.
  • Tüm tohum testi uygulamaları için yeterince sağlamdır

Teklif Sepeti
  • Teklif sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status