Ürünler


Dijital Abbe Refraktometre

Marka
Dijital Abbe Refraktometre
AR 2008 model
Ekle
Dijital Abbe refraktometre AR2008 bir elektronik veri işleme sistemi vardır. Kırılma indisi veya Brix değeri sıcaklığı ile birlikte görüntülenir, bir LCD ekranda gösterilir. Bir seri arayüz tarih ve PC veya yazıcı doğrudan aktarılması için zaman ile ölçülen değerler sağlar. Otomatik sıcaklık kompanzasyonu özelliği opsiyonel olarak seçilebilir. AR2008 prizmalar ve ölçme prizma için yerleşik bir ışık kaynağı (589 nm) bir termostat bağlantısı vardır. AR2008 son derece sağlam ve ideal bir sert ortamlarda kullanım için uygundur. Bir cam kalibrasyon plakası ile birlikte verilir, sıvı ve iletişim de bir toz olarak başlık tornavida.

Teklif Sepeti
  • Teklif sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status