Ürünler


Eküvyon Kültür Tüpleri Vasatlı

Marka
Eküvyon Kültür Tüpleri Vasatlı
Stuart Stuart, Kömürlü Amies Amies, Kömürlü
Ekle

Pamuklu eküvyon çubuğu ve taşıma besiyeri içeren tüpten oluşan kullanıma hazır, steril bakteriyolojik üründür. Besiyerli Kültür Tüpü, analiz edilecek bölgelerden örnek alınmasını, alınan örnekteki kültürün uzun süre canlılığını kaybetmeden muhafazasını ve uygun koşullarda taşınmasını sağlar. Amies ve Stuart besiyerleri, bakterilerin enzimatik reaksiyonlarından kaynaklanan zararlarını önleyen ve besleyici olmayan bir bileşime sahip yarı katı besiyeridir.

Opsiyonel olarak ilave edilen “kömür” ise zor gelişen hassas mikroorganizmaların, analize alınana kadar geçen süre içerisinde canlı kalmasını sağlar. Amies besiyeri, üretral, vajinal ve endo-servikal örnekler gibi klinik numunelerin alınması ve taşınması için uygundur. Stuart besiyeri ise daha yaygın bir kullanım alanına sahip olup, klinik ve endüstri uygulamalarına yöneliktir.

 

TRANSPORT - SWAP

Ebat : 12 x 150 mm

Steril, Stuart transport medium

Amies, Transport Medium

Teklif Sepeti
  • Teklif sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status