Ürünler


 

                                                             

   KOCİNTOK LABORATUVAR MALZEMELERİ TİC. SAN. A.Ş.  ;        

         1962 yılında  faaliyetlerine Kollektif Şirket olarak başlamıştır.Önceleri  Medikal alanda birçok ürün satan firmamız , sonraki dönemde LABORATUVAR alanında branşlaşmış  ve Anonim Şirket  ünvanını almıştır.  İlaç,  Gıda, Çimento, Tarım ,  Madencilik  sektörleri başta  olmak üzere birçok   AR-GE    ve   KALİTE KONTROL  Laboratuvarına hizmet vermektedir. Türkiye’nin   önde   gelen Fabrikaları, Kurumları ve Değerli bayilerimiz dışında  Üniversite,  Hastane  ve  Bilimsel Araştırma Laboratuvarları da müşterilerimiz arasındadır

                 Alanında  Türkiye’nin ilklerinden olan firmamız ; 58. yılını kutlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

              Özellikle  MERCK marka Kimyasallar,  Laboratuvar Sarf Malzemeleri  ve  Temel Laboratuvar Cihazları konularında    İthalat , Satış ve Türkiye çapında Dağıtım yapmaktadır.

              Amacımız; her geçen gün genişleyen ürün yelpazemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile daha uzun yıllar Laboratuvarınızdaki güvenilir yardımcınız ve tek çözüm ortağınız olmaktır.

 

                                                                                                                                                                              

 

 

 

 

 

Teklif Sepeti
  • Mekanik Karıştırıcı Uçları Sil
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status