Ürünler


Ham Selüloz Tayin Cihazı

Marka
Ham Selüloz Tayin Cihazı
Ham Selüloz Ham Selüloz
Ekle

Cihazın “tekli-ikili-dörtlü-altılı” modelleri bulunmaktadır.
Cihazın ön kullanım panelinde, her bir ısıtıcı sistemin kumanda panosu ayrı ayrı bulunmaktadır. Cihazın her bir kumanda panosunun üzerinde; ışıklı açma/kapama anahtarı, elektronik konumlu ısı anahtarı ve ısı sinyal lambası bulunmaktadır.
Cihazın ulaşılan maksimum çalışma sıcaklığı yaklaşık 300°C’dir. Cihazın ısıtıcılarının çapı 90 mm ve 140 mm dir. Cihaz tamamen mono blok bir gövdeye sahip olup, ısıtıcı sistemleri bir yüzeyde toplanmıştır. cihazın ısıtıcıları ve gövde arasında sıcaklık geçişini engelleyen, delikli yalıtım sacı bulunmaktadır.
Cihazın ısıtıcı sistemlerinin arkasında; soxhletbalonekstraktörsoğutucu sisteminin düzgün tutturulmasını sağlayan ve ayrı ayrı dizayn edilmiş, statifçubuk düzeneği mevcuttur. Cihazın alt kısmında taşıyıcı lastik ayakları bulunmaktadır.
Cihazın gövde kısmı dkpsacdan imal edilmiş olup, küfe ve pasa karşı elektrostatik fırın boyalıdır. Cihaz ile birlikte, 250 ml ve 500 ml.balonlu eksraktör soğutucudan oluşan soxhletgrubu, düzeneği statifleretutturmak için kıskaç ve nivodanoluşan bağlantı elemanları ve soğutucu hortumu verilmektedir. Cihaz ile birlikte kullanma kılavuzu ve garanti belgesi verilmektedir. Cihaz 220 volt 50hz. Şehir akımı ile çalışmaktadır.
Cihaz fabrikasyon hatalarına karşı 2 yıl garantili olup, 10 yıl süre ile de ücreti kabilinde bakım ve yedek parça garantilidir.


Teklif Sepeti
  • Teklif sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status