Ürünler


Isıtıcılı Manyetik Karıştırıcı Stuart CB162

Marka
Isıtıcılı Manyetik Karıştırıcı Stuart CB162
ISITICILI
Ekle
Şık ve ekonomik genel amaçlı karıştırıcı güvenliği yanı sıra performans göz önünde tutularak tasarlanmış ocak. Dökme alüminyum gövde istikrar için şekillendirilmiş ve kontroller ve kullanıcı dökülmeleri uzak saptırmak olur. Olduğu korozyona karşı korumalıdır Bağımsız güvenlik devresi kontrolü yetersizliği ve iç elektronik bileşenler halinde aşırı ısınmayı önler. Güçlü mıknatıslar ve motor 15 litreye kadar 1500rpm ve hacimleri karıştırma özelliği
Beyaz yüzey renk değişikliği iyi bir görünürlük sağlar. Modeli SB162 iyi ısı iletimi için sağlam bir alüminyum / silikon alaşımlı üst levha var. Bir 700W eleman hızlı ısıtma verir ve plaka tamamı boyunca eşit ısı dağılımını sağlar.

TEKNİK ŞARTNAME
Teklif Sepeti
  • Teklif sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status