Ürünler


Jar Test Stuart SW5

Marka
Jar Test Stuart SW5
Jar Test
Ekle
Dijital görüntü açık bir şekilde 25 ila 250rpm için değiştirilebilir dönme paslanmaz çelik kürek hızı gösterir.Dijital zamanlayıcı 1 ile 99 dakika geri saymaya ayarlanabilir. Geri sayım sonra kürekler durdurmak ve bir uyarı sesi duyulur.Zamanlayıcı sonra yerleşme zamanı ölçmek amacıyla birkaç dakika içinde yukarı sayar. İki ön ayarlı program sadece tek bir tuşa basarak seçilen daha sonra rutin hız ve zaman parametreleri girişi olmasını sağlamak ve. Parametreler bellekte saklanır ve herhangi bir zamanda geri çağırdığı veya değiştirilebilir.Sezgisel dokunmatik tuş takımı kolay temizlik için tamamen düz. Örnek izleme dağınık üssü aydınlatma ve siyah arka tarafından desteklenmektedir.
Simultane bir koagülant doser bir aksesuar olarak mevcuttur.

TEKNİK ŞARTNAME
Teklif Sepeti
  • Teklif sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status