Ürünler


Kimyasal Saklama Dolabı MKR (CE)

Marka
Kimyasal Saklama Dolabı MKR (CE)
1200x600x1950
Ekle
Temel Teknik Özellikler

1200x600x1950, Ana gövde çelik üzeri ön işlem sonrası elektrostatik epoksi toz boya, İç bölge çelik üzeri ön işlem sonrası elektrostatik epoksi toz boya, Tüm dolap içi havalandırma panelleri, Havalandırma bağlantısı için 75 mm havalandırma çıkışı. Sızdırmaz conta sistemi, Teleskopik ray sistemli sızdırmaz raf sistemi, İsteğe bağlı olarak ön panel akrilik cam, ISO 3864’e göre işaretlenmiş Kilitli kapak sistemi, Renk RAL 7035 (A.Gri) veya RAL 1004 (Sarı) Kimyasallar ve Mikrobiyolojik laboratuarlarda yapılan uygulamalarda önemli rol oynar. Kimyasal risk uygulamada kullanılan kimyasal miktarının minimize edilmesi ile azaltılabilir. Buna karşın saklanan kimyasalların uygun depolanması ve kullanılması ile kimyasal risk büyük ölçüde azaltılmış olur. Standart depolama özellikleri, yanma kontrolü, sıcaklık, havalandırma, ayrı tutulma ve etiketlemenin belirlenmesini gerektirir. Zararlı kimyasalları depolarken her kimyasalın yanıcı, toksik veya çevreyi kirletme riskleri minimize eder.Kimyasal saklama güvenlik dolapları laboratuarlarda ve atölyelerde zararlı kimyasallarla çalışmada etkin çözüm sağlar.

Diğer Teknik Özellikler
Kullanıcı isteği ve Laboratuvar sartlarına uygun şekilde üretilmektedir.

Teklif Sepeti
  • Teklif sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status