Ürünler


Merck Atık Su Test Kitleri

Marka
Merck Atık Su Test Kitleri
Merck Spectroquant
Ekle

Spectroquant® atık su test kitleri: onaylı kesinlik, tam gönül rahatlığı

...yani siz suyun kalitesine odaklanabilirsiniztestin kendisine değil

Atık su analizine gelindiğinde, hata söz konusu olamaz. Test malzemeniz atık suyun kendisi kadar titiz bir biçimde test edilmiş olmalıdır, özellikle yiyecek, içecek, kimyasal , ve atık su işleme endüstrilerinde. İşte biz de Merck'te Spectroquant® test kitlerini aynen bu şekilde tasarladık. 150 kitimizin her birine uygulanan kapsamlı validasyonlar ve sertifikasyonlar sayesinde, geniş bir çeşitlilikteki Kimyasal Oksijen Gereksinimi (COD) ölçüm aralıkları için doğru sonuçlar alacağınızdan emin bir şekilde arkanıza yaslanabilirsiniz – çabuk ve kolay bir şekilde.

Onaylanmış güvenlik
Her Spectroquant® test kiti doğru test için ihtiyacınız olan tüm malzemelerle birlikte gelir – ve gönül rahatlığıyla. Belki de her kitin en önemli parçası validasyon sertifikası: kitin titiz kalite güvence testlerinden geçtiğine dair kanıtınız. 

Fakat kalite güvence bu kadarla kalmaz. Her bir aşağıdaki özellikleri de sunar:
  • Uluslararası standartlar: Spectroquant'ın analiz yöntemlerinin birçoğu uluslararası ve ulusal normlarla
    aynı doğrultudadır.
  • Her bir kit için kapsamlı dokümantasyon web sitemizden indirmeniz için, parti ve kalite sertifikaları şeklinde mevcuttur

Bu size ne ifade ediyor: atık su analizi yapabilir ve sonuçlarını güvenle türetebilirsiniz.

Kullanıcı dostu olma konusunda "çıtayı" yükseltme
Birçok Spectroquant® test kiti, hızlı ve kolay işletim için eşsiz bir sistem sunar. Bu kitler size, fotometrede doğru yöntemle ilgili bir barkod veren, AutoSelector içerirler. Bu basamağı otomatik olarak yaparak size zaman kazandırıyoruz ve insan hatalarının riskini oldukça düşürüyoruz.

Daha başka? – Bu özelliğe ek olarak, kitlerimiz, numune hazırlama için, labda test edilmiş uygulamaların geniş bir yelpazesiyle birlikte gelir. Ve adım adım yol gösteren kılavuzlar sağlıyoruz böylece her zaman bir yardım eline sahipsiniz. Kitin cevaplandıramadığı bir sorunuz mu var? Teknik destek ekibimiz sizin için burada.

Labınız için iyi, çevre için iyi
Doğru atık su analizi daha temiz suya doğru atılan büyük bir adımdır – ve bu tüm gezegenin yararınadır. Spectroquant® test kitleri, daha temiz ve güvenli bir dünyaya katkıda bulunmanıza yardımcı olan, çevre dostu proseslerdir.

Atık su analizi için Spectroquant® test kitlerine güvenebilirsiniz. Lütfen daha fazla bilgi için bizi arayın. Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz. 

Teklif Sepeti
  • Teklif sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status