Ürünler


Merck laboratuvar kimyasalları

Marka
Merck laboratuvar kimyasalları
Merck
Ekle
Merck teknolojik açıdan gelişmiş uygulamalar için geniş bir uzmanlık kimyasalları yelpazesi sunmaktadır. Sıvı kristallerin geliştirilmesi ve üretiminde dünyanın öncü ekran üreticileriyle işbirliği yapmamızın sonucunda Sıvı kristaller birimimiz geleceğin bu pazarında global çapta birinci sıraya yerleşmiştir.
Gıda, optik, plastik, kaplama, baskı ve eczacılık sektörlerinde faaliyet gösteren müşterilerimiz Merck Kimyasallar portalında bulunan Performans ve Yaşam Bilimi Kimyasalları birimimizin uzmanlık ürünlerine güvenmektedirler.  Merck Serono bölümünün WEB Sayfasına aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz www.merck-chemicals.com.
 
 
Merck, toplam hasılatı  yaklaşık 7.6 milyar’ya varan (2008) global bir tıbbi ürünler ve kimyasallar firmasıdır ve şu anda 59 ülkede yaklaşık 33,000 personel çalıştırmaktadır. Tıbbi ürünler sektörü yenilikçi reçeteli ilaçların yanı sıra reçetesiz satılan ilaçları da kapsamaktadır. Firmanın Kimyasallar bölümü elektronik, basım, kaplama, kozmetik, tıbbi ürünler ve biyoteknoloji sanayilerine uzmanlık ürünleri sunmaktadır.

İşletme, merkezi Almanya’nın Darmstadt şehrinde bulunan Merck KGaA çatısı altında gerçekleştirilmektedir. Firmanın toplam sermayesinin yaklaşık %30’u halka açık şirketlere aitken hisselerin yaklaşık %70’i, sınırsız sorumlu ortak E. Merck OHG aracılığı ile Merck ailesine aittir.  
Merck dünyanın en eski tıbbi ürünler ve kimyasallar firmasıdır ve temelleri 1668 yılında atılmıştır.
 
 
 
 
 
Merck, dünyanın en eski ilaç ve kimya şirketidir. 2010 yılının Temmuz ayında Millipore entegrasyonu ile beraber 2010 yılındaki toplam cirosu yaklaşık 9.290 milyar Euro olarak gerçekleşmiş olup, 64 ülkede yaklaşık 40,000 çalışanı ile yaşam bilimi ürünleri pazarında global lider bir şirkettir.
Merck, Türkiye’de 1998 yılından beri, yaklaşık 160 çalışanıyla, Merck İlaç Ecza ve Kimya Tic. A.Ş adı altında yüzde yüz yabancı sermayeli yapısı ile İlaç ve Kimya alanlarında faaliyet göstermektedir. Genel merkezi İstanbul’da bulunmaktadır.
Merck İlaç bölümü, Türkiye’de Onkoloji, Nöroloji, Fertilite ve Endokrinoloji alanında çalıştığı spesifik ilaçlar ile faaliyet göstermektedir. Araştırma ve üretim alanında uzmanlaşmış bilgisi, yüksek kalitede üretimi ile ilaç endüstrisinde önemli bir başarı sağlamıştır. Tedavi alanlarımız hastaların daha kaliteli ve daha uzun bir yaşama sahip olabilmelerine yardım etmektedir.
Merck Kimya bölümü yenilikçi ürünler üzerine odaklanmaktadır. Ana ürünlerimiz; ilaç, gıda ve kozmetik ürünleri için kimyasallar, AR&GE çalışmaları ve yaşam bilimleri için özel ürünler, laboratuar reaktifleri, baskı, plastik, kaplama ve kozmetik endüstrisine yönelik pigmentler, gıda ve çevre analizleri için cihazlar, test kitleri ve reaktiflerdir. MERCK KİMYASALLAR , MERCK KİMYASAL , MERCK LABORATUVAR KİMYASAL MADDELERİ
Teklif Sepeti
  • Teklif sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status