Ürünler


MERCK MILLIPORE Elix Advantage System Saf Su Cihazı

Marka
MERCK MILLIPORE Elix Advantage System Saf Su Cihazı
Elix Advantage
Ekle
Elix Advantage sistemi ASTM ®, CLSI ® ve ISO ® 3696/BS 3997 tarafından tanımlanan Tip 2 su kalitesi (analitik kaliteli su tekabül) karşılamak veya aşmak için tasarlanmıştır. Elix Advantage Sistem su da ABD, Japonya ve Avrupa Pharmacopeias gelen arıtılmış su gereksinimleri ile uyumludur.

Kompakt su üretim ünitesi laboratuvar alanı kısıtlamaları için uyarlanmış ve değerli tezgah yerden tasarruf, duvara ya da lavabonun altına monte edilebilir. Manuel veya saf su hacimsel dozajlama laboratuar gemiler (20 L Damacana için 100 ml Erlenmeyer şişesi) çeşitli doldurmak için E-POD olağanüstü ergonomik tasarımı sağlar.

Teklif Sepeti
  • Teklif sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status