Ürünler


MILWAUKEE CD 601 Kalem Tipi İletkenlik Ölçüm Cihazı

Marka
MILWAUKEE CD 601 Kalem Tipi İletkenlik Ölçüm Cihazı
İLETKENLİK : 0….1990 μs/cm
Ekle
Milwaukee ekonomik iletkenlik ölçümleri için kolay kullanımlı, hızlı ve güvenilir pH EC veya TDS değerlerini ölçmek ve düşük maliyetli cihazlar arasında yer almaktadır. Elektrik iletkenliğinin ölçülmesi su içinde tuz miktarını veya çözünmüş katı (TDS) kontrol etmenin en iyi yoludur. Milwaukee çok yüksek çok düşük iletkenlik çözümlerinden ölçmek için izin verecek kolaylıkla her alana götürebileceğiniz cep tipi iletkenlik ölçüm cihazıdır.Su analizi için özel olarak tasarlanmışİletkenlik test cihazıdır. Kalibrasyon kontrolü çok basit ve hızlıdır. Bu test otomatik sıcaklık dengelemesi, 10 mS / cm çözünürlük ve / cm 0 1990 uS bir ayrıntılı ile sizlere sunulur. CD601 koruyucu kapak, kalibrasyon tornavida, piller ve talimatları ile birlikte verilir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ölçüm Aralığı : PH : 0.0 to 14.00 Ph
Kararlılık : 0.1 PH
Hassasiyet : ± 0.1 PH
Kalibrasyon : 1 NOKTADAN MANUEL
Pil Ömrü : 700 SAATTİR.
CİHAZ ELEKTRODU VE PİL VE KULLANI KLAVUZU İLE BİRLİKTE VERİLİR.

Teklif Sepeti
  • Gerhardt SOX 416 Yağ Tayin Cihazı Sil
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status