Ürünler


Olympus Stereo Mikroskop SZ51 SZ61

Marka
Olympus Stereo Mikroskop SZ51 SZ61
Olypmus Mikroskop
Ekle
• Üretim ve kalite kontrol çözümleri
• Rahat ve ergonomik kullanım
• Yüksek zoom aralığı (SZ61 Zoom Aralığı: 0.67X - 4.5X / SZ51 Zoom Aralığı: 0.8X - 4X)
• Farklı stand ve aydınlatma seçenekleri ile çalışma kolaylığı
•Yüksek çalışma mesafesi

Olympus SZ51 ve SZ61 Yakınlaştırma Stereo Mikroskoplar biyolojik mikroskop çeşitli uygulamalar için yeterli alan derinliği ile üstün görüntü kalitesi sağlamak için yaşam bilimleri kullanılır. Olympus SZ51 / SZ61 Yakınlaştırma Stereo Mikroskoplar yüksek netlik, güçlü detay ve doğru renk ile birlikte mükemmel alan düzlük özelliği yakınsama Greenough optik sistemin 10 ° açı kullanmaktadır. Her mikroskop uygun ön erişim kontrolleri, hızlı, tekrarlanabilir büyütme değişiklikler için bir yakınlaştırma düğmesi stoper ve gözüne öğrenci sapma kontrolü ve uygun konumlandırma özellikleri rahat bir mercek tasarıma sahiptir.

Teklif Sepeti
  • Teklif sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status