precisa xb 220 a scs

Dahili kalibrasyonu sayesinde daha fazla verim alabileceğiniz Precisa xb 220 a scs, isviçrede üretilmektedir.2 yıl garantisi bulunmaktadır. Dijital göstergesi sonuçları daha çabuk görmenizi sağlar, bilgisayar veya yazıcıya bağlantı ile sonuçları ve hafızasında bulunan kayıtlı verileri yazdırabilirsiniz. Paslanmaz 80 mm dairesel yapısı bulunmaktadır. Geniş aksesuar seçeneği ile birçok alanın ihtiyacı haline gelen hassas laboratuvar terazisini Precisa Türkiye temsilcisi olan firmamızdan temin edebilirsiniz.Çok sayıda veri arabirimi ve harici uzaktan ekran seçenekleri, özel kullanım için adaptörler. İsteğe bağlı dahili şarj edilebilir

Akıllı Kalibrasyon Modu (ICM): Akıllı Kalibrasyon Modu (ICM) denge uygulanan kalibrasyon ağırlığı değerini tanımak anlamına gelir, siz bir dizi değer taahhüt değildir bu yüzden. Kayıt bağlı bir yazıcıdan bir kalibrasyon kaydı ile ISO standardına göre yapılmaktadır. Kendi Kalibrasyon Sistemi (SCS) bir seçenek olarak kullanılabilir.

 

precisa teraziler

Precİsa XB 220 A SCS Özelliklerİ ve KullanIMI

1935 yılında kurulmuş olan Precisa'nın tüm ürünlerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Yazılımsal sorunlarda ücretsiz olarak destek veren telefon numaralarımız bulunmaktadır.Araştırma dalında gözlemlerinin doğruluğunu kanıtlamak isteyen hocalarımız cihazlarımız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirler.

İsviçre'den ithal en yüksek kalite ürünlerden biri olan bu cihaz 0,01 % nem hassasiyeti, 0,001 g. hassasiyetli 124 gramlık terazisi ile nem ölçümü yapar.

Tüm Hakkı Saklıdır.Kopyalanması durumunda yasal yola başvurulacaktır.! | Kocintok Laboratuvar Terazisi