precisa xb 3200 c scs

Laboratuvar alanında kullanılan terazileri firmamızdan temin edebilirsiniz. isviçrede üretilmiş olan Precisa xb 3200 c scs serisi hassas terazi özellikleri ve fiyatlarını sitemizden öğrenebilirsiliniz. Akşam vakti bile çalışmaya elverişli dijital ekranı sayesinde günün her saati kullanabileceğiniz precisa sınıfı hassas teraziler 2 yıl garantili olarak satılmaktadır. Kullanımı oldukça basit olan ve dış yapısı itibari ile düşme ve paslanmazlara karşı özel bir malzemeden üretilmeiş Xb 3200 serisi yeni teknolojinin çıkması ile beraber geliştirerek daha farklı özellikler ile sizlere sunulmaktadır.

Özel üretim olan Precisa xb 3200 c scs serisi cihazın fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için teklif kısmımızı kullanabilirsiniz. Yüksek performans ve entegre özelliği ile çok yönlü hassas terazi görevindedir. Tartı hücresi, en yüksek mekanik kalite son derece hassas çalışmaktadır. Alüminyum gövdesi ve kimyasal dayanıklı sızdırmaz tuş takımı dökülmelere ve dirence karşı koruma sağlar.


Precisa ürünlerinin Türkiye temsilcilerinden olan firmamızdan toplu cihaz taleplerinizde indirim seçenekleri uygulatabilirsiniz. Hızlı ve kolay ödeme seçenekleri arasında havale,kredi kartı ve mail order seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Precİsa Xb 3200 c scs Özelliklerİ ve KullanIMI

5 Modern operasyon tuşu, Spesifik işletim sistemi, Modern dizayn, çelik kasa, External kalibrasyon , Terazide istenen tüm entegre uygulamalar, FLD veya LCD ekran, Aşırı yük ve hava akımına karşı ileri teknolojik koruma, Dünya çapında servis, internet yoluyla upgrade imkanı ile sizlere sunulmaktadır.

MODEL XB 3200 C SCS
KAPASİTE 3200 gr
HASSASİYET 0,01 gr
DARA ALANI 3200 gr
DOĞRUSALLIK ± 0,015 gr
EKRAN TİPİ VFD - Vakum floresan ekran
EBAT W/D/H 210x340x91 mm
KEFE YAPISI Cr-Ni Paslanmaz 170 x 170 mm
KALİBRASYON TİPİ TAM OTOMATİK DAHİLİ KALİBRASYON
KASA TİPİ Özel alaşımlı metal döküm
NET AĞIRLIĞI 4,5 kg.


Tüm Hakkı Saklıdır.Kopyalanması durumunda yasal yola başvurulacaktır.! | Kocintok Laboratuvar Terazisi