Ürünler


Precisa Xm 50 Nem tayin cihazı

Marka
Precisa Xm 50 Nem tayin cihazı
Ekle
İsviçrede üretilen Precisa laboratuvar alanlarında kullanılan en iyi terazi ve nem tayini cihazları konusunda özel olarak geliştirdiği, endüstriyel ortamlarda kullanım için sağlam ve ideal olan precisa xm 50 serisi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Hafızasında veri saklama ve bilgisayar ortamına aktarma özelliği bulunan yeni teknoloji ürünler sayesinde işlemlerinizi daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kolay kullanımı ve hassas ölçüm sonuçları ile geleceğin en yeni teknolojisi ile donatılmış olan precisa xm 50 internet ortamından yeni güncellemeleri ücretsiz bir şekilde indirmenizi sağlar.Hava akımına ve sarsıntıya karşı özel dijital koruma sistemi bulunmaktadır.

Teklif Sepeti
  • Teklif sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status