precisa xm 50 terazi

Laboratuvar ortamlarının en çok kullanılan terazi modellerinden precisa teraziler ekstra özellikleri ve verdiği sonuçlar nedeni ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. 1935 yılında isviçrede kurulmuş precisa dünya standartlarına uygun olarak her yıl yeninen yapısı ve teknolojik özellikleri sayesinde birçok alanda kullanımı yaygın teraziler arasında yer almaktadır. Precisa 2 yıl garantili Türkiye'nin çeşitli illerinde teknik servisi bulunan laboratuvar araştırma alanlarının vazgeçilmez cihazları arasındadır.

Firmamızan genel olarak talepler arasında Precisa Xm 50 serisi bulunmaktadır. Her türlü hassas ve analitik ölçümlerde tercih edilen Xm 50 serisi özelliklerine aşağıda bulunan kısımdan ulaşabilirsiniz.

precisa xm 50
Toplu olarak precisa xm 50 serisi taleplerinizi fiyat teklifi bölümünden gerçekleştirebilirsiniz. Satışını yaptığımız malzemeler 2 yıl garantilidir.

Precİsa Xm 50 Özelliklerİ ve KullanIMI


Sağlam tartım hücresi üretimi ve kalite kontrolünde sert günlük ölçümü için özel olarak tasarlanmış ve dayanıklılık ve hassas ölçüm performansı için en yüksek gereksinimlerini karşılar.

Precisa Xm 50 Terazi KullanIm Videosu ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~


Tüm Hakkı Saklıdır.Kopyalanması durumunda yasal yola başvurulacaktır.! | Kocintok Laboratuvar Terazisi