precisa xm 60 terazi

En hassas maddeleri bile ölçmeniz izin özel tasarlanmış olan precisa serisi laboratuvar terazilerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Xm serisi özel olarak birçok alanda kullanılmak için tasarlanmıştır. Dış yapısı paslanmaya ve darbelere karşı dayanıklıdır.Üniversite ve Hastane ortamlarında bulunan, laboratuvar alanlarının artış göstermesi daha fazla cihazın kullanılmasına neden olduğundan 1 den fazla Precisa xm 60 serisi cihazı alacakları sürpriz indirimler beklemektedir. Türkiye'nin yetkili satıcıları arasında bulunan firmamızdan Xm 60 serisi cihazı talep ettiğiniz heryere teslim alabilirsiniz.

Kullanımı hakkında ücretsiz bilgi alabileceğiniz destek sistemimiz yanı sıra, nem tayin cihazları özellikleri hakkında sayfalarımızdan detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

precisa xm 60

2 Yıl garantili olarak satışını yaptığımız Precisa xm 60 serisi için toplu fiyat teklifi'ni iletişim kısımlarımızdan yapabilirsiniz. Online olarak destek seçeneği veren tek firmayız.

Precİsa Xm 60 Özelliklerİ ve KullanIMI

Zorlu endüstriyel ortamlarda veya operasyon destekleyen bir sağlam ve dayanıklı kızılötesi karanlık radyatör ile birlikte gelir cam kullanımı izin verilmez uygulamaları.

İsviçre'den ithal en yüksek kalite ürünlerden biri olan bu cihaz 0,01 % nem hassasiyeti, 0,001 g. hassasiyetli 124 gramlık terazisi ile nem ölçümü yapar. 

Precisa Xm 60 Terazi KullanIm Videosu ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

 

Xm serisi cihazlar birbine benzediği için kullanım şeklide aynıdır, Ekstra özellik olarak bilgisayara bağlanma,yazdırma ve uzun süre hafıza tutma gibi özellikler bulunmaktadır.

Tüm Hakkı Saklıdır.Kopyalanması durumunda yasal yola başvurulacaktır.! | Kocintok Laboratuvar Terazisi