Ürünler


Renk Tayin Cihazı Lovibond PFX-i 195

Marka
Renk Tayin Cihazı Lovibond PFX-i 195
PFX-i 195 model
Ekle
RCMSi teknolojisi (internet üzerinden Uzaktan Kalibrasyon ve Bakım Servisi): spektrofotometrik kolorimetreleri ve PFX i serisi sıvı renk kontrolü eşsiz bir konsept tanıttı.
Kullanıcılar ile uzaktan kalibrasyon ve bakım için yeteneği yararlanabilir internet ortadan standartlara uygun servis ve garanti ile ilişkili herhangi bir maliyet ve zaman gecikmeleri.
RCMSi videoyu izleyin yordamı olabilir veya daha fazla bilgi için aşağıdaki Ek Bilgiler görebilirsiniz ne kadar kolay olduğunu görmek için.
PFX i aralığı dahil olmak üzere belirli pazarlar için renk ölçekleri bir dizi ile birlikte, ancak Petrol, Bitkisel Yağlar, Eczacılık, Bira ve Bal, bunlarla sınırlı değildir. Kullanıcılar herhangi bir zamanda uzaktan ölçekleri yükseltebilirsiniz.
Her PFX i veri analizi için renk kontrol yazılımı (LAN & USB kablosu verilmiştir) ile birlikte verilir. Optik cam hücreler, sertifikalı kalibrasyon filtresi, yedek bir lamba ve kullanıcı talimatları dahildir.

Not: yağlar ve sıcaklığı +10 ° C ile malzemenin "Bulutlanma Noktası", PFX i -880, -950 ve -995 dizi üzerinde sabit bir sıcaklıkta muhafaza edilmelidir mumlar gibi malzemeler ile ilgili dikkate alınmalıdır . Bunlar ek bir kritik özelliği, isteğe bağlı entegre ısıtıcı ünitesi mevcuttur.

Teklif Sepeti
  • Teklif sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status