Ürünler


Spektrofotometre Rayleigh UV-1800

Marka
Spektrofotometre Rayleigh UV-1800
UV-1800
Ekle
Bu tarama türü spektrofotometredir.
Geniş dalgaboyu aralığı, çeşitli alanlarda tatmin gereksinimleri.
Spektral bant genişliği seçimi için üç seçenek: 5nm, 2NM ve 1nm, farmakopenin gereksinimlerini karşılamak, müşteri ihtiyacına göre yapılır.
Manuel 4-hücre tutucu genişliği pathlength hücreleri barındırır.
Optimize optik ve üzerinde 30 yıllık tecrübesi ile elektronik sistem tasarımı, yüksek performans ve güvenilirlik sağlar.
Zengin ölçüm yöntemleri benimsenmiştir: dalgaboyu tarama, zamanlı tarama, çoklu dalgaboyu tespiti, vb, böylece farklı ölçüm ihtiyacını karşılamak için.
Ölçülen verinin dışarı basılabilir. RS-232 arabirimi bilgisayara bağlamak için kullanılabilir. Parametre ve Standart eğri kaydedilebilir.
Teklif Sepeti
  • Teklif sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status