Ürünler


Trabzon Laboratuvar Cihazları

Marka
Trabzon Laboratuvar Cihazları
Ekle

Güvenilir ve hızlı sonuçlar için ideal yeni nesil laboratuvar cihazları konusunda sektörün en eski firmaları arasında yer alan kocintok, ihtiyaçlarınıza uygun dayanıklı ürün seçenekleri ile Trabzon bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır. Oldukça geniş bir ürün ağına sahip olduğumuz için Trabzon bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz ; plastik malzemeler, kimyasal maddeler,laboratuvar cihazları ve sarf malzemeler konusundan en uygun şekilde ürün temin edebilirsiniz.

Trabzon Laboratuvar Cihazları

Araştırma yapılan ortamlarda hızlı sonuçlar elde etmek için gerekli olan cihaz ve sarf malzemeler konusunda ürün satışımız tüm illere bulunmaktadır. 2 yıl garantili olan ürünlerimiz kullanımı kolay ve kullanıcı dostu cihazlardan oluşmaktadır. Çeşitli üretim tesislerinde zorunlu olan laboratuvar alanlarında, hangi analizlerin yapılacağı ve ihityaç olan ürünler hakkında merak ettiğiniz herşeyi ayrıntılı bir şekilde firmamızdan öğrenebilirsiniz.

En Çok Satılan Ürünlerimiz

  • Sarf Malzemeler
  • Merck Kimyasalları
  • Cam Malzemeler
  • Plastik Malzemeler
  • Laboratuvar Malzemeleri

Teklif Sepeti
  • Teklif sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status