Ürünler


Ultra Saf Su Cihazı

Marka
Ultra Saf Su Cihazı
TKA
Ekle

Laboratuvar cihazları 

 

• Debi:        6 lt/sa
İletkenlik:    0,067-0,1 µS/cm
Deiyonizasyon Kartuşu Bulunan Ters Ozmoz Ünitesi ile Yüksek Saflıkta Su Sistemi
Sistemin standart versiyonunda isteğiniz doğrultusunda UV foto-oksitlenme ve su sağlama tankı bulunabilir ve ayrıca opsiyonel olarak çok çeşitli akesuarlar ile donatılabilir. Devirdaim pompası ve steril havalandırma deliği gibi.... Su sağlama tankı tezgah üzerine veya duvara monteli olarak kullanılabilir. TKA Pacific UP/UPW Otomatik olarak günlük 10 – 150 litre arasında 15-10 MΩxcm yüksek saflıkta su sağlamaktadır.

 

TKA SU ARITMA SİSTEMLERİ


 TKA SU ARITMA SİSTEMLERİ :

Otoklavlarda kullanılan basit demineralize sudan, yüksek kalitede su ihtiyacı duyan birçok analitik çalışmalar için gerekli revers ozmos ve ultra saf su sağlayan sistemlerin üreticisidir.

TKA Gmbh aynı zamanda üretim proseslerinde kullanılan çok yüksek kapasiteli saf su ve ultra saf su sistemleri de üretmektedir.

 
 


Teklif Sepeti
  • Teklif sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status