Ürünler


Yarı Otomatik Penetrometre

Marka
Yarı Otomatik Penetrometre
Asfalt
Ekle
Penetrasyon direnci, zemin yük taşıma kapasitesini ve köklerin zemin üzerinden büyüme kolaylığını belirler.(önemli tarım, kırsal ve inşaat mühendisliği teknikleri söz konusu olduğunda) Penetrasyon direnci belli bir doku, nem, yoğunluk ve mineral parçacıkları arasındaki bağlantı gücü derecesi gibi parametrelerin değişkenlerine bağlıdır. Mekanik özelliğe sahiptir. Ölçümleri, çok sayıda toprak penetrasyon direnci ölçümü, eniyiacil depolama ve datalogger veri işlemine izin veren bir veri toplayıcı ile birlikte bir elektronik penetrometre uygulayarak yürütülür. Bu amaçla Eijkelkamp penetrologgerı geliştirmiştir. Datalogger, bir elektronik penetrometre yerleşik bir ölçüm verilerinin (1500 ölçüm) işleme ve depolama için düzenlenmiştir.
Teklif Sepeti
  • Teklif sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.
Teklif İste
Arama
Ürüne Git
UBB
Merck

  • 1962 Yılında Ankara'da kurulan firmamız laboratuvar alanlarında kullanılan laboratuvar sarf ürünleri ve merck kimyasalları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Hızlı ve Güvenli laboratuvar sonuçları için son teknolojiye sahip ürün seçeneklerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz..
Copyright © 2017 Kocintok Laboratuvar Malzemeleri. Bu sitede yer alan görsellerin ve içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
Tüm hakları Kocintok Laboratuvar Malzemeleri'ne aittir.
Laboratuvar Kurulumu

Adres: İSTANBUL YOLU 7. KM ERCİYES İŞYERLERİ SİTESİ 199. CAD. NO: 24 ANKARA
Tel : (0312) 397 32 02 (pbx) Faks : (0312) 397 82 02
DMCA.com Protection Status