Filtrele

Fiyat
to
Üretici firma
1
Arama
Kullanılabilirlik
1
0
İndirim
0
0
0
0
0
Puanlama
0
0
0
0
Tüm Kategoriler
Hızlı Linkler


Laboratuvar Malzemeleri ve Cihazları konusunda bilgi almak için hemen bizi arayın.

Ürün Filtreleme

Fiyat Aralığı
to
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ürün Karşılaştır (0)
Yeni

EBRO EBI 300 USB Sıcaklık Kaydedici (USB Datalogger)

0,00TL

EBI 300 ailesinin veri kaydedicileri , soğuk zincir içindeki gıda maddelerinin sürekli izlenmesi içi..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Datalogger seçilmiş verileri belirli bir süre boyunca, belirli aralıkla kaydeden cihazlardır. Laboratuvar ortamları başta olmak üzere her alanda kullanım için özel olarak geliştirilen datalogger cihazları sıcaklık, nem, basınç, su seviyesi, rüzgar hız ve yönü, güneşlenme değerleri, birçok fiziksel veriyi ve çevresel koşulları kaydeden cihazlardır.

Veri kaydediciler sorun belirleme, ısıtma/soğutma/havalandırma testleri, saha çalışmaları, taşıma esnasındaki izlemler, kalite kontrol çalışmaları gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Veri kaydediciler, zaman içinde çevresel parametreleri otomatik olarak izleyen ve kaydeden, koşulların ölçülmesine, belgelenmesine, analiz edilmesine ve doğrulanmasına izin veren elektronik cihazlardır. Veri kaydedici, bilgiyi almak için bir sensör ve onu saklamak için bir bilgisayar çipi içerir. Ebro marka datalogger cihazları kullanıcı dostu arayüzü ve kolay kullanımı ile her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz cihazlar arasında yer almaktadır. Datalogger fiyatları, model ve özelliklere göre değişiklik göstermektedir.


menu