İlayda Bilişim
Tüm Kategoriler
Hızlı Linkler


Kocintok Laboratuvar Malzemeleri A.Ş Güvencesi ile online satış sitemizden satın aldığınız tüm ürünler Kocintok garantisi altında satışa sunulmaktadır. Firmamızdan satın aldığınız ürünleri firmamız tarafından bir sorun nedeniyle iade ediyorsanız, kargo ücreti firmamıza aittir. Kullanıcı tarafından yanlış siparişlerde kargo ücreti tarafınızdan ödenir.

Herhangi bir sorun olmadığı taktirde online satış sitemizden aldığınız cam malzemeler ve laboratuvar cihazları değişimi kullanım sonrası mümkün değildir. Bununla beraber farklı sarf malzemelerin değişiminde kargo ücretleri müşteri tarafından ödenmektedir.

İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI

1- Online satın aldığınız ürünler konusunda sorun yaşamanız durumunda 0312 397 32 02 numara telefon numarasından Müşteri Temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz ve durumu bildirmeniz gerekmektedir. Satın alma sonrası habersiz gönderilen kargolar kabul edilmeyecektir.

2- Satın alınan ürünlerin kullanılması veya açılması durumunda herhangi bir iade ve değişim işlemi yapılmayacaktır.

3- Kurulumu ve kullanım konusunda sorun yaşayanların iletişim kısmından bizlere ulaşarak bilgi alması gerekmektedir.

4- Yerli ve Yurt dışı analiz cihazlarında kullanım sonrası değişme ve iade söz konusu değildir.

5- Ürünler sadece Kocintok Firmasının anlaşmalı olduğu kargo şirketleriyle gönderilmelidir. Anlaşmalı kargo şirketlerimiz Aras ve Yut içi Kargodur.

6- İade süreçlerinin daha hızlı ve sorunsuz gerçekleşebilmesi için, müşteri panelinizde siparişlerim kısmında bulunan iade ve değişim talebini doldurmanız gerekmektedir. IBAN numaranızı bu forma ekleyebilirsiniz. İade ve değişim talebi, ürün kargolandıktan sonra verilebilmektedir.

7- İade edilecek ürünler ÇİFT NÜSHA halinde FATURASI ile birlikte gönderilmelidir.

8- Müşterilerimizden kaynaklanan sorunlarda iade ücreti müşteriye aittir. Kocintok firmamızdan kaynaklanan tüm hata ve sorunlarda koşulsuz olarak kargo ücretleri Kocintok tarafından karşılanmaktadır.

9- Ürünlerin iade süresi teslim tarihinden itibaren 3 gündür.

10- Değişim şartları, iade şartlarını içermektedir.

*Teslim almadığınız siparişlerinizin iptali için bizimle iletişim kurunuz.

SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ :

ŞİRKETADI / UNVANI : Kocintok Lab.Malz.San.Tic.A.Ş
 
ADRES : Erciyes İşyerleri Sitesi 199. Cadde No : 24 Macunköy / Ankara

TELEFON : 0312 397 32 02

MAİL : kocintok@kocintok.com.trGoogle Ping