İlayda Bilişim
Tüm Kategoriler
Hızlı Linkler


Kocintok Lab.Malz.A.Ş

İstanbul Laboratuvar Cihazları

İstanbul Laboratuvar Cihazları

Yeni bir laboratuvar kurmak veya laboratuvarlarınızda yer alan cihazlara yenilerini eklemek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Sektörde 60 yılı aşkın süredir, analiz ve araştırmalarda güvenli sonuçlar elde etmenize yardımcı olacak, kendini kanıtlamış markaların cihaz ve ekipmanları konusunda satış ve teknik servis ağımız ile hizmet vermekteyiz.

Sektörde 60 yılı aşkın süredir, analiz ve araştırmalarda güvenli sonuçlar elde etmenize yardımcı olacak, kendini kanıtlamış markaların cihaz ve ekipmanları konusunda satış ve teknik servis ağımız ile hizmet vermekteyiz.

Analiz ve Araştırmalarda kullanılan yardımcı malzemeler işlemlerin daha hızlı ve güvenli bir şekilde sonuçlanmasından önemli rol oynar. Üretim tesisleri ve Fabrikalar başta olmak üzere geniş bir alanda yer alan laboratuvarlarda ; Kimyager, Biyolog ve Kimya Mühendisleri çeşitli araştırmalar gerçekleştirirler.

Laboratuvar Cihazları Avantajları Nelerdir ?

Kullanıcıların daha verimli şekilde araştırmalarını yapmaları için gerekli olan tüm ekipmanlara kolay bir şekilde sayfamızdan ulaşarak, ürün teknik özellikleri ve laboratuvar cihazları fiyatları hakkında birçok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tecrübe ve bilgi birikimi ile laboratuvar ihtiyaçlarınızda ürün ve kullanım detayları hakkında birçok bilgiyi müşteri temsilcilerimizden rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Türkiye’nin 81 iline ücretsiz kargo imkanımız bulunmaktadır.

Yurt dışından ithal ettiğimiz analiz cihazları 2 yıl garantilidir. Dünyanın birçok yerinden siz değerli müşterilerimiz için dayanıklı ve uzun süreli güvenli bir şekilde kullanabileceği cihazları getirmekteyiz.

İlaç, Otomotiv, Kimya, Boya, Beton ve Yapı, İş Güvenliği, Tekstil, Gıda, İnşaat, Hastane, Okul Kimya ve Fizik Lab. Çevre, Mekatronik ve Biyoteknoloji başta olmak üzere birçok laboratuvar malzemelerinin baş tedarikçisi olarak güvenilir ve hızlı hizmet sunmayı hedefliyoruz.


Laboratuvar Cihazları Neden Önemlidir ?

Yapılan araştırmaların hızlı bir şekilde sonuçlanması ve doğru verilere ulaşmak için bazı testleri daha verimli bir şekilde yapmak için yardımcı malzemeler kullanmak önemlidir. İstanbul Laboratuvar Cihazları konusunda uzun süredir en çok satışını yaptığımız, sıvı aktarım cihazları en çok kullanılan laboratuvar cihazları arasında yer almaktadır.

Firma Kuruluş :
60 yılı aşkın süredir Hizmetinizdeyiz.
Ürünlerimiz :
Merck Kimyasalları | Laboratuvar Cihazları | Cam Malzemeler
Merck Kimyasalları :
Türkiye Distribütörü
✅ Fiyat Teklifi Alın :
bilgilendirme@kocintok.com.tr
✅ Telefon Numaramız :
(0312) 397 32 02

Gıda ve Sağlık başta olmak üzere oldukça geniş bir alanda yer alan laboratuvar ortamlarında, hangi araştırmalar için, hangi cihazların gerekli olduğu konusunda bilgi alabilirsiniz. Güvenlik düzeyi en üst seviyede bulunan cihazlar, aşırı ısınma gibi durumlarda otomatik olarak kendini korumaya alabilir ve soğuma sonrası tekrar çalışabilir.

Firmamız Laboratuvar cihaz fiyatları konusunda İstanbul’da en iyi ve 2 yıl garantili cihaz satışı yapmaktadır. Kullanıcıların rahat şekilde kullanması için ücretsiz Türkçe kullanım klavuzları hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

60 yılı geçgin süredir laboratuvar malzemeleri, laboratuvar kimyasalları ve laboratuvar cihazları ile Türkiyede ve dünyada profesyonellere hizmet veriyoruz.

Dünyanın yaygın olarak kullandığı kimyasal madde markaların Merck, birçok analiz ve araştırma için önemli bir hale gelmiştir. Analiz kimyasalları konusunda ihtiyaçlarınızı İstanbul'da yer alan şubelerimizden kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

İstanbul Laboratuvar Cihazları Satan Yerler

Ürün seçiminizde her zaman bilindik marka ve kuruluşları tercih etmeniz çıkabilecek sorunlarda, daha hızlı bir şekilde destek almanızda etkili olacaktır. Laboratuvar cihazları konusunda deneyimli teknik ekibimiz ile garantili olan cihazlarınızın tamiri konusunda bekleme derdinden kurtuluyorsunuz.


Ürünler

WTW KCl-250 pH Elektrot Ucu Koruma Sıvısı

1.345,61TL Kdv Hariç: 1.121,34TL

Diğer Makaleler

ilgili ürünler

Precisa XM 50 Nem Tayin Cihazı

85.362,05TL Kdv Hariç: 71.135,05TL

Etüv 55 Litre (Yerli Üretim)

31.537,70TL Kdv Hariç: 26.281,42TL
Google Ping