Tüm Kategoriler
Hızlı Linkler


Şartlar & Koşullar

Sektörde 60 Yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız, Online Satış mağazasından satın aldığınız ürünlerin gönderimini Stok durumuna göre derhal tarafınıza göndermektedir.

Fatura Kesiminden sonra cihaz kategorisinde yer alan ürünler 2 yıl garanti kapsamı altındadır.

Firmamızdan Satın aldığınız ürünlerin ambalaj ve kutuları açıldıktan sonra iadesi mümkün değildir.

Müşteri Bilgilerinizin Gizliliği Ve Güvenliği

Online Satış Mağazamızdan alışveriş yapmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, Koçintok A.Ş tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Kredi Kartı Güvenliği

Fimamızdan online olarak alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

Her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitemizden bağımsız olarak 128bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi kesinlikle tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların her hangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından Kredi Kartları Sahtekarlığı"na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitemizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan, açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği internet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenilirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

E-Posta Güvenliği

Sitemiz Müşteri Hizmetleri"ne her hangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiç bir koşulda garanti edemez. E-Posta ile sadece siparişinizin durumu ile ilgili bilgileri sorgulayınız. TC kimlik no , telefon ya da Kredi kartı bilgilerini kesinlikle yollamayınız.

Alış-Veriş Güvenliği ve SSL Sertifikası

Sitemizde kredi kartınızla yapacağınız tüm alış-verişleriniz Geotrust RapidSSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının durumda aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Firmamızdan Alınan Sabo Terlikler üretim hatalarına karşı garantilidir. Kullanılmış ve zarar görmüş Terlikler hiçbir şekilde geri iade alınmaz.

Tercih ettiğiniz beden ölçüleri size uymadıysa kargo ücretini ödemek şartı ile ücretsiz değiştirebilirsiniz. Boy ve Paçasında değişikliklere uğramış malzemeler hiçbir şekilde değişim sürecine girmemektedir.

En az 500.00 TL alışveriş yapan müşterilerimize kargo ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için kocintok@kocintok.com.tr adresine email gönderebilirsiniz. Firmamız’a ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Ünvanı :Kocintok Lab.Malz.Tic.San.A.Ş

Adres : Erciyes İşyerleri Sitesi 199. Cadde No : 24 Macunköy / Ankara

E-posta : kocintok@kocintok.com.tr

Tel: 0312 397 32 02

Fax: 0312 397 82 02

menu