Tüm Kategoriler
Hızlı LinklerKocintok Laboratuvar Malzemeleri A.Ş

1962 yılında faaliyetlerine Kollektif Şirket olarak başlamıştır. Önceleri Medikal alanda birçok ürün satan firmamız , sonraki dönemde LABORATUVAR alanında branşlaşmış ve Anonim Şirket ünvanını almıştır. İlaç, Gıda, Çimento, Tarım , Madencilik sektörleri başta olmak üzere birçok AR-GE ve KALİTE KONTROL Laboratuvarına hizmet vermektedir. Türkiye’nin önde gelen Fabrikaları, Kurumları ve Değerli bayilerimiz dışında Üniversite, Hastane ve Bilimsel Araştırma Laboratuvarları da müşterilerimiz arasındadır.

Alanında Türkiye’nin ilklerinden olan firmamız ; 58. yılını kutlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Özellikle MERCK marka Kimyasallar, Laboratuvar Sarf Malzemeleri ve Temel Laboratuvar Cihazları konularında İthalat , Satış ve Türkiye çapında Dağıtım yapmaktadır.

Amacımız; her geçen gün genişleyen ürün yelpazemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile daha uzun yıllar Laboratuvarınızdaki güvenilir yardımcınız ve tek çözüm ortağınız olmaktır.

Kayıt Ol !

Hakkımızda

Faaliyetlerine 1962 yılında başlayan firmamız, çeşitli laboratuvar ortamlarında kullanılan ; sarf malzemeler, cam malzemeler, plastik malzemeler, cihazlar ve Merck Kimyasalları konusunda geniş ürün seçenekleri 7/24 Türkiye geneli Online Satış Mağazasından hizmet vermektedir.

Hızlı İletişim
  • 08:30 - 16:30
  • İstanbul Yolu 7.Km, Erciyes İşyerleri Sitesi, 199. Cadde No : 24 Macunköy/Ankara
  • Call us: 03123973202
  • kocintok@kocintok.com.tr
  • Fax: 03123978202

2021 © Tüm Hakkı Saklıdır | Kocintok Laboratuvar Malzemeleri A.Ş

menu