Filtrele

Fiyat
to
Arama
Kullanılabilirlik
0
0
İndirim
0
0
0
0
0
Puanlama
0
0
0
0
Tüm Kategoriler
Hızlı Linkler


Laboratuvar Cam Malzemeler

Ürün Filtreleme

Fiyat Aralığı
to
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ürün Karşılaştır (0)

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Merck Kimyasalları Satışı ve Fiyatları

Sektörde 60 Yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdüren firmamız ; Merck Türkiye Distribütörü olarak çeşitli merck kimyasallarının satışını yapmaktadır. Almanya'da üretilen merck marka kimyasal malzemelerin ithalatı ve satışı konusunda yetkili olan firmamız, kurumsal firmalara hizmet vermektedir. Uygun fiyat ve geniş stok seçenekleri ile merck kimyasalları fiyatları konusunda size özel iskonto seçenekleri ile her zaman kalitesinden ödün vermeden teklif taleplerinizi hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmaktadır.

Merck ürünleri konusunda saflık ve kod bilgisine kolay bir şekilde sayfamızdan erişebilirsiniz. Merck Kimyasal fiyat listesi hammadde ve artan taleplere göre değişiklik gösterebilir. Kalitesi ve kullanım alanları ile yaygınlaşan merck dünyanın en büyük ilaç üreticileri arasında önemli bir konumadır.

Gıda, Sağlık, Kozmetik, Üretim tesisleri ve arge araştırmalarında kullanabileceğiniz saf merck kimyasalları konusunda yetkili satıcıyız.

Merck Millipore yaşam bilimi çözümleri ve teknolojileri alanları konusunda dünyanın öndegelen şirketlerinden biridir. Neredeyse 350 yıllık bir geleneğe dayanarak, müşterilerimize fayda sağlamak amacıyla katma değerli teknolojileri yönlendiriyoruz. Bize kurumsal sorumluluk, saygı, doğruluk, saydamlık, cesaret ve başarı değerlerimiz rehberlik ediyor. Merck’in dünya çapında 67 ülkede yaklaşık 40,000 çalışanı bulunuyor.

  • Pek çok farklı uygulamaya yönelik MERCK güvencesi altında standart kalitede üretilmiş ve doğruluk derecesi yüksek kimyasal maddeler
  • Tüm kimyasallar son teknolojiye sahip işletmede özel olarak seçilmiş hammaddeden üretilmektedir
  • Çok düşük safsızlık limitleri ile dünya çapında en iyi spesifikasyonlara sahiptir
  • Tüm kimyasallar üretim sonrası analiz sertifikasına sahip olup analiz sonucu hesaplamalarında kullanılabilecek güvenilir veriler sağlar
  • Yüksek güvenlik seviyesinde ambalajlama ve üstün teknolojili depolarda depolama

Kayıt Ol !

Hakkımızda

Faaliyetlerine 1962 yılında başlayan firmamız, çeşitli laboratuvar ortamlarında kullanılan ; sarf malzemeler, cam malzemeler, plastik malzemeler, cihazlar ve Merck Kimyasalları konusunda geniş ürün seçenekleri 7/24 Türkiye geneli Online Satış Mağazasından hizmet vermektedir.

Hızlı İletişim
  • 08:30 - 16:30
  • İstanbul Yolu 7.Km, Erciyes İşyerleri Sitesi, 199. Cadde No : 24 Macunköy/Ankara
  • Call us: 03123973202
  • kocintok@kocintok.com.tr
  • Fax: 03123978202

2021 © Tüm Hakkı Saklıdır | Kocintok Laboratuvar Malzemeleri A.Ş

menu