Filtrele

Fiyat
to
Arama
Kullanılabilirlik
0
0
İndirim
0
0
0
0
0
Puanlama
0
0
0
0
Tüm Kategoriler
Hızlı Linkler


Laboratuvar Malzemeleri ve Cihazları konusunda bilgi almak için hemen bizi arayın.

Ürün Filtreleme

Fiyat Aralığı
to
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ürün Karşılaştır (0)

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Laboratuvar Plastik Malzemeler Nelerdir ?

Bilimin gelişmesi için deneysel çalışmalar oldukça önemlidir. Deneylerin doğru sonuçlanması ve sürecin sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi için gerekli araç gereçlerin bulunması gerekir. Laboratuvar malzemelerinin eksiksiz olması çalışmanın hızlı olmasını sağlar. Çeşitli sarf malzemeler yanı sıra satışını yaptığımız laboratuvar plastik malzemeleri, kullanım alanlarında göre farklı kalite ve özelliklere sahiptir.

Analiz ve araştırma ortamlarında kullanabileceğiniz birçok ürün ve markanın satışını yapan firmamız laboratuvar plastik malzemeler konusunda da size uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri sunmaktadır.

Plastik Malzemeler : Baget, Bidon, Desikatör, Eküvyon Çubuk ve Swab, Guko Seti,Huni, İdrar Beheri, İmhoff Huni Standı, İmhoff Hunisi, Kaşık, Kova ve Tepsiler, Kürek, Kurutma Sehpası, Numune Kapları, Parafilm, Pastör Pipeti, Penset, Pipet Standı, Pipet ucu, Piset, Plastik Adaptör, Plastik Balon Joje, Plastik Beher, Plastik Erlen, Plastik Kulplu Beher, Plastik Kutular, Plastik Mezür Uzun Form, Plastik Petri Kutusu, Plastik Şişe, Plastik Tartım Kabı, Plastik Tüpler,Puar, Santrifüj/Falkon Tüpleri, Şilif Pensi, Şişe Taşıyıcısı, Spatül, Steril Pipet, Tüp Standı

menu