Filtrele

Fiyat
to
Üretici firma
2
Arama
Kullanılabilirlik
2
0
İndirim
0
0
0
0
0
Puanlama
0
0
0
0
Tüm Kategoriler
Hızlı Linkler


Laboratuvar Malzemeleri ve Cihazları konusunda bilgi almak için hemen bizi arayın.

Ürün Filtreleme

Fiyat Aralığı
to
2
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ürün Karşılaştır (0)
Yeni

BRAND Transferpette® S 10-100 µL Ayarlanabilir Otomatik Pipet

1.619,12TL

Benzersiz ve teknolojisi ile zorlu laboratuvar ortamlarında manuel veya ayarlanabilir Brand marka sı..

Yeni

BRAND Transferpette® S 20-200 µL Ayarlanabilir Otomatik Pipet

0,00TL

Benzersiz ve teknolojisi ile zorlu laboratuvar ortamlarında manuel veya ayarlanabilir Brand marka sı..

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Otomatik Pipet Nedir, Ne işe yarar ?

Mekanik yollar veya kendi kendine hareket ettirilerek laboratuvar ortamlarında sıvı ve kimyasal maddelerin aktarımı için kullanılan cihaza otomatik pipet denir.

Mekanik yollarla hareket ettirilen veya kendi kendini yönetme özelliği bulunan laboratuvar ortamlarında yapılan deneylerde sıvı veya farklı bir maddeyi bir yerden, bir yere aktarmada önemli rol oynayan sistemin genel adıdır. Otomatik pipet ürünleri tek el ile rahat bir şekilde kullanılabilecek şekilde özel olarak geliştirilmiştir.

Belirli miktarda sıvıyı ölçmeye veya transfer etmeye yarayan otomatik pipetler kolay kullanımı sayesinde her alanda ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde kullanılabilir. Brand ve Eppendorf marka ürünler, kalitesi ve uzun ömürlü olması nedeniyle tercih edilebilir.

Ayarlanabilir ya da belirli sabit miktarlarda ölçümleme ve transfer yapabilen cihazlardır. Laboratuvar ortamlarında yapılan sıvı aktarımlarında güvenli bir şekilde işlemlerinizi yapmanız için . Çoklu uç yapısı ile hızlı ve kolaylıkla deneyler yapmaya olanak tanır.

Ergonomik tasarımı ile Transferpette® S, ister sağ, ister sol elini kullan, ister büyük ister küçük olsun, her el pozisyonunda rahat bir tutuş sağlar.

İster tek kanallı pipet, ister 8 ve 12 kanallı modelleri kullanın: Transferpette® S, zorlu uygulamalarda basit ve verimli pipetleme için her zaman ilk tercihtir.

menu