İlayda Bilişim
Tüm Kategoriler
Hızlı Linkler


Kocintok Lab.Malz.A.Ş

Otomatik Pipet Nedir, Nasıl Kullanılır ?

Otomatik Pipet Nedir, Nasıl Kullanılır ?

Eğitim ve Araştırma laboratuvarları başta olmak üzere, küçük sıvı hacimlerini doğru bir şekilde aktarmak için kullanılır. Kimya laboratuvarlarında kullanılan cam pipetler 1 mililitreden (1 ml) daha düşük hacimler için yüksek doğrulukta değildir, ancak otomatik pipetler hem doğru hem de hassastır.

Estetik tasarımı ve yeni teknolojisi ile her elde rahat bir şekilde kullanmanıza imkan tanır. Dayanıklı ve zorlu ortamlarda aktarımlar konusunda kullanabileceğiniz Otomatik pipetler 2 yıl garantili olarak satılmaktadır.

Ayarlanabilir ya da belirli sabit miktarlarda ölçümleme ve transfer yapabilen cihazdır. Hassas aktarımlar için güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz markalar ; Brand ve Eppendorf marka ürünlerdir.


Arttırılmış esneklik ve yüksek ergonomisi ile hassasiyet ve mutlak doğruluğa olan taleplerinizi tamamen karşılıyor.

Pipetinizi özel bir sıvı ve hacime göre ayarlayabilirsiniz. Satışını yaptığımız tüm marka ve modellere ait ürünleri OTOMATİK PİPET kısmından inceleyebilirsiniz.

Kalitesine ve ithal edilen Ülkeye göre değişiklik gösteren otomatik pipetler, farklı aksesuar seçenekleri ile kullanım esnasında daha fazla verim elde etmenize olanak sağlar. Modern teknolojisi ve yenilenen tasarımı ile laboratuvar ortamlarının ihtiyacı olan otomatik pipetler konusunda en iyi markaları sizlerle buluşturuyoruz.

Otomatik Pipet kullanımı konusunda sizler için hazırladığımız tanıtım videosunu alt kısımda inceleyebilirsiniz.


Ürünler

WTW KCl-250 pH Elektrot Ucu Koruma Sıvısı

1.345,61TL Kdv Hariç: 1.121,34TL

Diğer Makaleler

Google Ping