Tüm Kategoriler
Hızlı Linkler


Kocintok Lab.Malz.A.Ş

Laboratuvar Kurulumu

Laboratuvar Kurulumu

Çeşitli alanlarda yapılan araştırmaların daha hızlı ve güvenli sonuçlar vermesi için gerekli olan laboratuvar ortamlarının üretimi ve montajı konusunda 1962 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, Yasal Mevzuatlar doğrultusunda Standartlara uygun bir şekilde projelendirdiği laboratuvar ortamlarında sağlam ve dayanıklı laboratuvar tezgahları ve mobilyaları tercih etmektedir. Bu alanlarda kullanılan malzemelerin gerekli kontrolleri yapılarak, çalışacak personele ürünlerin kullanımı ve teknik özellikleri hakkında eğitim verilmesi, ilerleyen günlerde yaptığınız araştırmalardan malzemenin kullanımı hakkında tecrübe sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Kurulumun yapılacağı alan oldukça önemlidir. Uzman ekibimiz aracılığı ile istemiş olduğunuz özellikler projelendirilerek kurulum sonrasında laboratuvar ortamınızın nasıl olacağını öğrenmiş olacaksınız. Laboratuvar danışmanlığı konusunda birden fazla projeye hizmet vermiş olan firmamız, sağlam ve kimyasal maddelere karşı oldukça dirençli laboratuvar sistemleri ile Gıda,Sağlık, Arge ve benzeri laboratuvar kurulumlarında geniş bir referansa sahiptir.


Hastane ve Benzeri laboratuvar ortamlarının yer aldığı alanlarda ideal mobilya ve laboratuvar tezgahları ile personelimiz sizlerin taleplerine göre laboratuvar ortamlarından daha fazla verim almanızı ve cihazları kullanırken, daha rahat bir şekilde davranmanıza olanak sağlayacak olan yeni nesil teknolojik ürün seçenekleri ile birçok ilde laboratuvar kurulumu konusunda hizmet vermektedir. Dünya'nın çeşitli ülkelerinde yer alan laboratuvarlar ülke ekonomisi başta olmak üzere, çeşitli alanlarda gelişme ve yeniliklere açık olma gibi seçenekleri içerisinde barındırdığından devlet tarafından bu alanlara destek oldukça fazladır.

Anahtar Teslim Laboratuvar Kurulumu

1962 yılından beri laboratuvar ortamlarında tercih edilen cihaz ve kimyasal maddeler konusunda hizmet veren firmamız, gelen istekler doğrultusunda sizler için en iyi yapı ve tasarıma sahip laboratuvar kurulumu konusunda da hizmetlerine başlamıştır. Araştırmalarınızda hangi cihazın size daha faydalı ve hızlı sonuçlar vereceği hakkında da bilgi paylaşımı sunan Kocintok A.Ş, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile laboratuvar kurulumu fiyatları konusunda da kullanılan malzemelere göre değişiklikler ortaya çıkabilir.

Tezgah Sistemleri çelik konstrüksiyon sırt sırta civalarla montajlanmıştır. Tezgah arası tesisat boşluğu 30 cm.’dir.


KURULUM HİZMETİ VERİLEN ALANLAR

  • GIDA LABORATUVAR KURULUMU
  • SAĞLIK LABORATUVARI KURULUMU
  • BETON LABORATUVARI
  • ARGE LABORATUVARI
  • KİMYA LABORATUVARI KURULUMU

LABORATUVAR KURULUMU YAPAN FİRMALAR,LABORATUVAR KURULUMU MALİYETİ HAKKINDA BİLGİLER YER ALMAKTADIR.

Ürünler

Yeni
Yeni
Yeni
Yeni
Yeni
Yeni
Yeni
Yeni
Yeni

Diğer Makaleler

Kimya Laboratuvar Malzemeleri

Laboratuvar Kurulumu

menu